dziewczynygames

Gry Klasyczne, Strona 0

dziewczyny games
  • chicas games
  • giochi di ragazze
  • jogos e meninas
  • jeux de nanas
  • spiele maedchen
  • bonnie games
  • dziewczyny games
  • vera gamesGry Klasyczne, Strona 0 - 87 gier gratis dla dziewczyn dodanych do dnia dzisiejszego

Cow Colori... Cow Coloring Game

Cow Coloring Game

Jeśli lubisz malować, masz szczęście bo możesz pokolorować dość zabawne sceny, w których krowa staje się super bohaterką. Masz do dyspozycji ten rysunek... Zapraszamy.


Scooby Doo... Scooby Doo Coloring

Scooby Doo Coloring

Jednym z najlepszych sposobów, aby miło spędzić czas jest czytanie darmo, lub na przykład malowanie obrazków w książce, która jest pusta! To odnosi się do przygody Scooby Doo, gdzie można przeżyć fantastyczną nową historię malując swoje ulubione postacie. Pokaż, że używać kolorów można dobrze się bawić.


Bunkey Bunkey

Bunkey

Jeśli lubisz małpy, bohater naszej grze dzisiaj jest jednym z nich, ale tak naprawdę będziemy po drugiej stronie do niego. Co możesz zrobić, to zapobiec jej wstać całą drogę w górę przez liny. Czy spadek piłki na głowę zjechać w dół ... ale należy zrobić dużo krzywdy albo!


Flintstone... Flintstones Coloring Book

Flintstones Coloring Book

Flintstonowie to rodzina kreskówka, które rozrywkę i uczynił nas stanąć przed ekranu przez wiele lat ... i nie opuściły! Ale wiedzieć, jak dobrze znasz nie ma lepszego sposobu, aby udowodnić sobie, aby dzięki czemu można malować kilka zabawnych zdjęć na nich. Kolor ich troglodytes jak to możliwe!Parrot Adv... Parrot Adventure Coloring

Parrot Adventure Coloring

Jedną z rozrywek najbardziej zdrowe i przyjemne jest remis, lub w inny sposób, aby malować obrazy, które wykonują. Ale przygotowaliśmy jako szablonu, ponieważ chcemy, żeby śledzić historię papugą ... jeśli wiesz, po prostu wybrać kolory i dostać się do pracy. Zobacz, co dzieje się z ptakiem i umieścić najjaśniejsze kolory, które można!


Puzzle Souls Puzzle Souls

Puzzle Souls

Jeśli legendarny Puzzle Bobble to Twoja ulubiona gra, nie przegap tej nowej wersji w stylu manga. Przeżyj pasjonującą przygodę z najbardziej oryginalnymi postaciami w stylu anime walcząc o przyszłość Ziemi, pękając kolorowe balony. Może grać dwóch graczy!


Panic Frenzy Panic Frenzy

Panic Frenzy

Jeśli kiedykolwiek grałeś w klasyczną grę zręcznościową Qix, nie możesz przegapić szansy, by bawić się ze śmieszną mangą. Odkrywaj obrazy postaci z gier wideo najeżdżając kursorem na ekranie, aby znaleźć ukryte obszary i unikać wspaniałych fotografii w bardzo przyjaznym stylu anime wrogów.


Gumisie Gumisie

Gumisie

Pasjonująca gra przygodowa inspirowana klasycznymi grami arcade, Tetris, w której można zwiedzić fantastyczne światy z młodym awanturnikiem i księżniczką Elissą, których zadaniem jest ratowanie najlepszych przyjaciół, Gumisi, które zostały porwane przez złego Księcia Klopa. To będzie zabawa z dostosowaniem kolorów buzi ...Barbie Mid... Barbie Midnight Runaway

Barbie Midnight Runaway

Księżniczka Barbie uciekła z zamku na spotkanie z księciem Kenem w lesie. By ta słodka dziewczyna dworska dotarła na miejsce przeznaczenia bez niszczenia stroju w zaroślach lub odebrać musisz jej pomóc pokonać przeszkody w tej grze platformowej zainspirowanej klasycznym Mario Bros.


Fun Shooti... Fun Shooting Ball

Fun Shooting Ball

Baw się bardziej niż kiedykolwiek malując Bess w tej zabawnej grze, w której musisz znaleźć cień, pudry, szminki kolorowe soczewki ukryte na każdym poziomie. Korzystając z piłki detonuj w stylu klasycznym Arkanoid cegły w każdym kolorze.


Barbara's ... Barbara's Dagger

Barbara's Dagger

Bądź odważnym jeźdźcem w dżungli walczącym z wszelkiego rodzaju robakami ze skutkiem śmiertelnym. Celuj w górę i rzucaj nożem, aby zabić wszystkie niebezpieczne pająki, które chcą wziąć skarby.


Cupid's Qu... Cupid's Quest For Wings

Cupid's Quest For Wings

Mały bóg miłości, Kupidyn zstąpił na Ziemię w Walentynki by szerzyć miłość i szczęście, ale teraz musi wrócić do nieba by zebrać siły. Musisz upewnić się, że dotarł do celu, zbierając wszystkie czerwone serca i złoto, które można znaleźć w chmurach.Bubble Frog Bubble Frog

Bubble Frog

By dwie sympatyczne żaby mogły żyć spokojnie w swoim stawie bez obawy, że zostaną zdeptane będziesz musiała pomóc zebrać co najmniej trzy pęcherzyki o tym samym kolorze pochodzące z armaty przez te dwa płazy. Celuj i strzelaj!


Thanksgivi... Thanksgiving Dinner Madness

Thanksgiving Dinner Madness

Wielka gra klasyczna arcade dla dziewcząt, gdzie można grać w nową wersję słynnego Arkanoida, przygotowując posiłek na ostatnie Święto Dziękczynienia. Wszystkie składniki czekają na dachu, po prostu trzeba uderzyć je łyżką!


Blissful F... Blissful Fairies

Blissful Fairies

Pojedyncza gra umiejętności dla dziewczyn z podobną dynamiką do klasycznego Puzzle Bobble, gdzie trzeba zwolnić kilka magicznych stworzeń poprzez dotyk czarodziejskiej różdżki. Ciesz się magiczną mocą, klikając na opowieść o tym samym kolorze!


Fun Bubble... Fun Bubble Make Up

Fun Bubble Make Up

Niesamowita "mash-up" z klasycznymi grami arcade Puzzle Bobble o najnowszych trendach ze świata makijażu! Rzuć się w kierunku piłki tego samego koloru, usuń i uzyskaj przedmioty w celu umalowania naszej przyjaciółki najnowszymi kosmetykami dla dziewcząt.Bedressed Bedressed

Bedressed

Oryginalna gra logiczna dla dziewcząt mających bzika na punkcie mody! Twórz linie trzech lub więcej maskotek w stylu emo, aby uzyskać cenne przedmioty. Staram się być bardzo szybki łącząc akcesoria do sukni ze stylem dziewczyny, która kocha zakupy.


Totally Sp... Totally Spies - Spy Chess

Totally Spies - Spy Chess

Oryginalna gra w szachy, w której dziewczyny będą bawić się z postaciami z kreskówki "Totally Spies", przemieszczaj się po przekątnej i poziomo na desce, aby złapać złych facetów z "Trio Macho". Sam, Clover i Alex dostaną nowe moce dzięki przedmiotom!


The Light ... The Light Work

The Light Work

Wciągająca gra o wróżce, gdzie masz misję do przywrócenia pokoju w królestwie Silvarien. W tej grze dla dziewczyn w stylu klasycznym Zuma musisz pomóc wróżce z lasu zebrać kolorowe kulki, unikając niebezpiecznych owadów.


Magic Seeds Magic Seeds

Magic Seeds

W tej grze Sokoban dla dziewczyn możesz posadzić dużo roślin, aby zapobiec zniknięciu magicznego królestwa Sparcella. Przemieszczaj się także w labiryntach, aby pchać łodygi do skrzyń w tym samym kolorze ale tak byś nie została zatrzymana.Sushi Chain Sushi Chain

Sushi Chain

Genialna gra klasyczna w stylu Zuma, w której możesz pomóc kucharzowi w nowej restauracji japońskiej. Rzucaj różne dania sushi zanim dosięgną szefa, łącząc w grupy te które są identyczne tak, by znikały.


Shopping S... Shopping Struggle

Shopping Struggle

Pasjonująca gra dla dziewczyn uwielbiających zakupy w centrach handlowych! Jak wiesz dziewczyny potrafią przerodzić się w prawdziwe potwory podczas wyprzedaży, ponieważ samym spojrzeniem mogą odebrać Ci torebkę, którą właśnie znalazłaś czy koszulkę której tak długo szukałaś...


J'Aime Mah... J'Aime Mahjong

J'Aime Mahjong

Jeżeli lubisz grę Mahjong, to jest idealna gra dla Ciebie! W tej grze stołowej dla dziewczyn możesz cieszyć się wieloma ciekawymi partiami gry z możliwością wybrania detali estetycznych gry jak tło, czy wygląd


Princess Pac Princess Pac

Princess Pac

Wspaniała wersja klasycznego Pacmana dla dziewczyn, w której możesz pomóc sympatycznej księżniczce w zbieraniu wszystkich diamentów wokół jej zamku. Uciekaj przed złymi siostrami przyrodnimi i zbieraj wróżki, by zamienić je w dynie i zjeść.


Reklama


Copyright (c) 2005-2009 | dziewczyny games .com | Prywatne szczegóły